LNTPA gretos plečiasi – prisijungė Town Projects

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė nekilnojamojo turto (NT) projektų valdymo ir įgyvendinimo paslaugas teikianti bendrovė „Town Projects“. Jauna, bet teisingų ambicijų ir vizionieriško polėkio kupina komanda jau spėjo palikti savo kokybės standartą NATO viršūnių susitikime Vilniuje valdant renginio procesus.

„„Jaunai ir sparčiai augančiai mūsų įmonei narystė LNTPA yra pripažinimas ir paskatinimas  nesustoti bei toliau drąsiai įgyvendinti idėjas, imtis sudėtingų projektų, ieškoti sprendimų, geriausiai tinkančių klientams. Narystė solidžiose organizacijose kartu yra ir galimybė pasisemti patirties iš sektoriaus profesionalų, diskutuoti aktualiomis rinkai temomis, ieškoti bendradarbiavimo galimybių“, – apie narystę LNTPA kalba Vilma Bružienė, „Towm Projects“ partnerė.

„Sveikiname „Town Projects“ prisijungus prie LNTPA. Kiekvienas naujas narys į organizaciją atsineša savo unikalią patirtį, požiūrį į verslą, kuriuo dalinasi su kitais bendruomenės nariais. Tikiuosi, kad aktyvi „Town Projects“ narystė organizacijoje bus įtraukianti ir naudinga LNTPA bendruomenei“, – sako Mindaugas Statulevičius, LNTPA prezidentas.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 73 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.