LNTPA gretos plečiasi – prisijungė „Viconus”

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė projektų valdymo įmonė, dirbanti su pastatų ir energetikos projektais „Viconus“. Jauna, penkerius metus veiklą vykdančios bendrovės valdomų projektų metinės apimtys siekia apie 50-100 mln. eurų

Pasak įmonės, tapti LNTP asociacijos nariais paskatino asociacijos aktyvi veikla, profesionalios iniciatyvos ir perspektyvios idėjos: „Norime prisidėti prie LNTPA bendruomenės, dalyvauti organizacijos rengiamuose renginiuose, siekti žinių, dalintis patirtimi su esančiais asociacijos nariais“, – teigiama įmonės pranešime.

Paklausti, kaip matytų savo indėlį LNTPA veikoje, „Viconus“ atstovai teigia, kad pagrindinė kryptis būtų dalinimasis įgyta patirtimi, žiniomis. Savo vertę matytų projektavimo, statybos valdymų procesų efektyvinimo iniciatyvoje. Taip pat sieks save atrasti ir skaitmenizacijos klausimuose.

„Viconus“ per penkerius savo veiklos metus subūrė 14 darbuotojų komandą, kurių patirtis projektų valdymo srityje siekia 15-20 metų.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 76 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.