LNTPA ir Vilniaus šilumos tinklai. Miesto ir verslo dialogas – efektyvaus bendradarbiavimo link

Miesto kūrėjų dialogas – kai kalbamės ir klausomės vieni kitų, tai juda ir sprendimai!
Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) kartu su Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) antrą kartą kvietė į neformalų renginį – diskusiją „Miesto ir verslo dialogas: efektyvaus bendradarbiavimo link“.
Miesto kūrėjams skirtame susitikime aktuliais klausimais diskutavo nekilnojamojo turto vystytojai, Vilniaus miesto savivaldybės ir miesto inžinerinės infrastruktūros įmonių atstovai: Vilniaus šilumos tinklai, Vilniaus vandenys, UAB „Grinda”, Vilniaus miesto savivaldybė.
Aktyvios diskusijos metu buvo sutarta ieškoti efektyvesnių sprendimų dėl greitesnių derinimo procesų bei peržiūrėti ir tobulinti atskirai galiojančias tvarkas. Buvo sutarta jungiantis į bendras darbo grupes išgryninti optimalius pasiūlymus procesams gerinti.
Renginio svečias Audrius Šilgalis, Žaliųjų finansų instituto prie Investicijų ir verslo garantijos „Invega“ vadovas, pasidalino apie neišvengiamybę, kuri laukia Lietuvos NT plėtotojų žaliųjų finansų atžvilgiu. Savo įžvalgomis apie žaliuosius finansus, jų naudą ir taikymą dalinosi Giedre Padaigiene (Swedbank Lietuvoje) ir Irmantas Trimonis (Eastnine Lietuva).
Būsime nekuklūs, bet nuoširdūs – turime puikų verslo ir miesto infrastruktūros įmonių partnerystės pavyzdį, kuris, norime tikėti, lemia sėkmingą miesto plėtrą ir pažangą.
Akimirkos iš renginio: