LNTPA kviečia dalyvauti K.A.V.A. 2019: augančiuose augančio Kauno apdovanojimuose

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija tampa „Kauno augančio verslo apdovanojimų“ (K.A.V.A.) partneriu. Prieš metus pirmą kartą iškiliausius Kauno verslus pasveikinęs ir pagerbęs renginys, šiemet startuoja su nauja jėga: prie apdovanojimų jungiasi nauji partneriai, o miesto verslai galės varžytis dėl dar daugiau nominacijų – renginio organizatorius VšĮ „Kaunas IN“, kartu su renginio globėju Kauno miesto savivaldybe, žada dar daugiau dėmesio miestą kuriančiam bei garsinančiam verslui ir kviečia įvairių sričių Kauno verslo atstovus teikti paraiškas ir pretenduoti į K.A.V.A. 2019 apdovanojimus.

Jau antrus metus organizuojamų K.A.V.A. apdovanojimų tikslas – vienyti Kauno miesto bendruomenę, burti skirtinguose sektoriuose dirbančias įmones, susipažinti ir pasidžiaugti metų pasiekimais.

Verslas mūsų mieste kuria darbo vietas, moka mokesčius ir prisideda prie Kauno augimo. Labai smagu, kad antrus metus iš eilės turime progą įvertinti verslus ne tik už savo tiesioginę veiklą, bet ir socialines iniciatyvas, svetingumą ir unikalias idėjas”, teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Konkurso partneriu tapusi LNTPA globoja geriausio Kauno plėtotojo nominaciją.

Kaunas paskutiniu metu atgimsta ir čia vykstanti plėtra įgauna vis didesnius tempus. Norime išskirti ir pagerbti plėtotojus, kurie nedaro kompromisų kokybei ir laikosi visų darnios plėtros principų”, – sako LNTPA vadovas Mindaugas Statulevičius.

Pernai K.A.V.A. apdovanojimuose devyniose nominacijose varžėsi beveik pusšimtis įmonių, viena populiariausių nominacijų tuomet buvo „Sukurta Kauno mieste“, kurioje varžėsi 15 įmonių, o nugalėtoja tapo UAB „Vittamed“ (nuo 2019 m. pradžios – UAB „Boston Neuroscineces”), apdovanota už sukurtą unikalų ir vienintelį pasaulyje neinvazinį galvospūdžio matuoklį, kuriuo susidomėjo ir JAV kosminių tyrimų agentūra NASA.

K.A.V.A 2019 apdovanojimų nominacijas įsteigė ir verčiausius šių metų nugalėtojus išrinks renginio partneriai – savo sričių ekspertai ir profesionalai: generaliniai partneriai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei žurnalas IQ, partneriai „Investuok Lietuvoje“, „Kauno mokslo ir technologijų parkas“, Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA), Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA), „KTU Startup space“, „Versli Lietuva“.

Platus nominacijų spektras: nuo socialinės atsakomybės, iki startuoliškų inovacijų

Šiemet K.A.V.A. 2019 dalyvaujančios Kauno verslo įmonės galės prisistatyti ir varžytis net dėl 11 nominacijų:

– nominaciją „Kauno metų nekilnojamojo turto plėtotojas“, pristato Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA); ji skirta darnios plėtros ir bendradarbiavimo principais grindžiamus, miestui pridėtinę vertę kuriančius projektus Kaune vystantiems nekilnojamojo turto plėtotojams; Aplikuoti kviečiame čia: KAUNO METŲ NT PLĖTOTOJAS. Paraiškos laukiamos iki gegužės 13 dienos.

– šių metų naujovė – VšĮ „Kaunas IN“ skelbiama nominacija „Svetingumo verslas Kaune“ – skirtas inovatyviam, aplinkai draugiškam ir vartotojų pripažįstamus produktus ar paslaugas kuriančiam ir teikiančiam svetingumo verslui, reikšmingai prisidedančiam prie patrauklaus Kauno miesto įvaizdžio formavimo Lietuvoje ir užsienyje;

– sėkmingiausiam Kauno verslo produktui ar paslaugai skirtą nominaciją „Sukurta Kauno mieste“ pristato Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai;

– „Kauno mokslo ir technologijų parko“ pristatomoje nominacijoje „Inovacija 2019 varžysis sėkmingiausiai inovacijų plėtrą vykdęs ir skatinęs verslas, ne tik siekiantis proveržio savo veikloje, bet ir naudos aplinkai;

– K.A.V.A. partneris VšĮ „Versli Lietuva“ pristato dvi nominacijas: „Plėtra užsienyje“, skiriama už Kauno ir Kauno verslo pristatymą užsienio rinkose daugiausiai eksportuojančiam, sparčiausiai eksporto apimtis plečiančiam verslui, ir „Plėtra Kaune“, skirta sparčiausiai Kaune veiklą plėtojančioms organizacijoms.

– unikaliausią idėją, sklandžią plėtrą ir potencialą veikti tarptautiniu mastu pademonstravę startuoliški verslai bus įvertinti sėkmingiausiam startuoliui skirtoje nominacijoje „Kauno startuolis“, kurią pristato „KTU Startup space“;

– „Investuok Lietuvoje“ pristato dvi nominacijas – „Užsienio investuotojas: paslaugos“ ir „Užsienio investuotojas: gamyba“, skirtas užsienio investuotojams, planuojantiems veržliausią plėtrą ir kuriantiems naudą Kauno miestui.

– apdovanojimų partneris Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA) pristato nominaciją „Atsakingas verslas“, kuri skirta ekonominę, socialinę ir aplinkosauginę atsakomybę prisiimančiam verslui, prisidedančiam prie Kauno miesto ir gyventojų gerovės.

– kaip ir pernai vienoje iš nominacijų – „Kaunas didžiuojasi“ – nugalėtojus rinks patys kauniečiai, atiduodami balsą už tas įmones ar projektus, kuriais, jų nuomone, miestas gali pagrįstai didžiuotis. Balsavimas vyks portale „Kas vyksta Kaune“ nuo gegužės 16 d. iki gegužės 30 d.

Nugalėtojus paskelbs iškilmingame apdovanojimų renginyje

K.A.V.A. 2019 apdovanojimai vyks birželio 6 d., Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre, kur iškilmingų apdovanojimų metu bus paskelbti visų nominacijų nugalėtojai.

Apdovanojimai organizuojami ir finansuojami Kauno miesto savivaldybės, pagal 2019 m. programą „Iniciatyvos Kaunui“.