LNTPA narė bendrovė „Eika“ tapo geriausia NT plėtros įmone Lietuvoje

Geriausia 2012 metų nekilnojamojo turto plėtros įmone Lietuvoje pripažinta „Eika“. Kapitalo ir finansų rinkų leidinio „Euromoney“ rengiamuose apdovanojimuose „Eika“ išrinkta geriausia plėtos įmone jau trečią kartą iš eilės.

„Euromoney“ rezultatai patvirtina mūsų nuoseklią ir kryptingą veiklą. Sunkaus darbo ir naujų pažangių idėjų dėka pelnėme geriausiųjų vardą trečius metus iš eilės. Norime padėkoti Lietuvos ir tarptautinei verslo bendruomenei už aukštą įvertinimą bei pasitikėjimą, kuris įkvepia tolimesniems darbams“, – pelnytu apdovanojimu džiaugiasi Domas Dargis, UAB „Eika“ plėtros direktorius.

Prestižinio žurnalo rengiamų nekilnojamojo turto apdovanojimų metu vertinami daugiau nei 50-yje šalių nekilnojamojo turto srityje veikiančių įmonių pasiekimai. Pasak „Euromoney“ redaktoriaus Clive Horwood, kasmetiniai apdovanojimai nekilnojamojo turto srityje yra skiriami tiems, kurie sugeba dirbti greitai, atsižvelgdami į rinkos pokyčius ir diegdami naujoves bei sėkmingai panaudodami savo įmonės privalumus.

Londone leidžiamas žurnalas „Eiką“ geriausia nekilnojamojo turto plėtros įmone buvo pripažinęs 2011, 2010, 2008 bei 2007 metais.

Apie įmonių grupę  „Eika“

1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.

 

Daugiau informacijos:

Domas Dargis

Plėtros direktorius
Tel. +370 5 2514 253
Faks. +370 5 2514 256
El. p. domas@eika.lt
www.eika.lt