LNTPA narių gretas papildė baldų virtuozai „Ergolain”

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė viena ryškiausių biuro baldų lyderių Lietuvoje – bendrovė „Ergolain”. Jau 25-tus metus Lietuvos ir užsienio rinkose sėkmingai veiklą vykdanti „Ergolain” įmonių grupė įvardinama kaip biuro ir Horeca baldų ir interjero elementų gamybos bei projektų eksperte. Įmonių grupėje nuolat dirba apie 110 darbuotojų.

„Biuro baldai jau seniai pranoko įprasto biuro elementus, kai darbo vietą sudaro darbo stalas ir kėdė. Šiandien holistiškai vertiname žmogaus poreikius dirbti sveikai ir darbdavio poreikį sukurti produktyvią, įtraukią bei daugiafunkcinę darbo aplinką. Esame biuro, Horeca bei viešųjų erdvių baldų sektoriaus ekspertai. Besikeičiant NT rinkai, siekiame glaudžiau bendradarbiauti su šios srities profesionalais. Jau dabar stebime NT bei baldų projektų sinergiją, tad tikime, kad „Ergolain” tapimas LNTPA nariais sukurs abipusę vertę tiek mums, tiek LNTPA nariams“, – apie motyvaciją tapti LNTPA nare kalba „Ergolain“ įmonių grupės vadovas Andrius Lamauskas.

Paklaustas apie lūkesčius tapus LNTPA nariu, A. Lamauskas įvardino siekį kuo plačiau akumuliuoti bendrus NT verslo ir baldų gamintojų projektus ir jų plėtrą Lietuvoje:

„Partnerystė – siektinas mūsų organizacijos bendradarbiavimo standartas. LNTPA narius kviesime pažinti biuro interjerų inovatyvius ergonomiškus sprendimus bei kartu ieškoti bendradarbiavimo sąlyčio taškų. Stebime pasaulines tendencijas ir pastebime, kad bendrų „baldininkų” bei NT rinkos žaidėjų projektų banga ateina į Lietuvą. Tad tikime, kad būsime vertingi LNTPA organizacijai ir pažadame aktyviai dalyvauti asociacijos veikloje“.

„Ergolain” įmonių grupė turi biurus visuose pagrindiniuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o gamykla įsikūrusi Šiaulių rajone.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 71 įmonę: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.