LNTPA prezidentu išrinktas Mindaugas Statulevičius

Visuotiniame Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narių susirinkime prezidentu išrinktas organizacijos direktorius Mindaugas Statulevičius, jis pakeis ilgametį prezidentą Robertą Dargį.

Dvejų metų kadencijai išrinkta ir valdyba – į ją naujai išrinkti Indrė Jonaitytė-Gricė, advokatų kontoros „Walles Burgienė, Rečiūnas ir partneriai“ partnerė bei „Citus“ įkūrėjas ir akcininkas Mindaugas Vanagas. Valdybos nariais lieka „Eikos“ valdybos pirmininkas Robertas Dargis, „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis,  advokatų kontoros „Sorainen“ partnerė, Nekilnojamojo turto ir statybų praktikos grupės vadovė Lietuvoje Aušra Mudėnaitė, UAB „Eriadas“ akcininkas Donatas Jurevičius, UAB „SEE Eiendom LT“ vadovas Egidijus Damulis, „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus, UAB „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas ir UAB „Ober-Haus“ nekilnojamas turtas valdybos pirmininkas Vytas Zabilius.

„Vienas svarbiausių uždavinių per dvejų metų kadenciją bus stiprinti ryšius su giminingomis Lietuvos ir tarptautinėmis profesinėmis ir verslo organizacijomis siekiant tobulinti verslo aplinką bei auginti skaidrumo ir viešos atskaitomybės standartus“, – sako M. Statulevičius.

Tarp svarbiausių uždavinių jis įvardija ir dialogo stiprinimą su visomis miestų kūrėjų grupėmis: architektais, vietos bendruomenėmis, miestų ir valstybės įstaigomis.

Dvejų metų kadencijai išrinktas M. Statulevičius toliau eis ir administracijos vadovo pareigas.

Luko Žentalio nuotraukos

LNTPA visuotinis ataskaitinis susirinkimas buvo pirmas renginys naujai atidarytame Vilniaus oro uosto VIP terminalo konferencijų centre.