LNTPA prisijungė prie Lietuvos pramonininkų konfederacijos

Gruodžio 3 dieną prie Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prisijungė Lietuvos nekilnojamo turto plėtros asociacija (LNTPA), Lietuvos Turizmo Rūmų asociacija, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacija, advokato Irmanto Norkaus ir partnerių kontora „Raidla Lejins & Norcus“ ir UAB „K2LT“. Jų vadovai dalyvaus LPK prezidiumo darbe.

„Džiaugiamės, kad prie mūsų veiklos prisijungia stipriausios asociacijos ir įmonės, geriausiai išmanančios savos šakos specifiką. Jos ne tik įrodė, kad sugeba padėti atstovaujamam sektoriui sustiprėti, bet ir aktyvia veikla gali prisidėti prie bendrų ekonominių klausimų sprendimų šalyje”, – sakė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

LNTPA direktorius Mindaugas Statulevičius teigia, kad asociacijos dalyvavimas LPK sustiprins statybų pramonės ir NT vystytojų atstovavimą.

„LPK daug dirba gerindama verslo aplinką. Mes ketiname prisidėti prie konfederacijos veiklos dar daugiau dėmesio skiriant atsakingai, darniai miestų plėtrai, teritorijų planavimui bei gerinant verslo aplinką“, – sako M. Statulevičius.

Sprendimas stoti į konfederaciją LNTPA valdybos buvo priimtas 2012 metų liepos 24 d.

LPK ja yra didžiausia asocijuota verslo organizacija Lietuvoje, vienijanti 42 šakines ir 9 regionines pramonės ir verslo asociacijas, jungiančias daugiau nei 2700 svarbiausių šalies įmonių. Pramonininkų konfederacijai priklauso pagrindinės šalies gamybos įmonės, transporto ir logistikos, NT sektorių organizacijos, mokslo institutai bei universitetai. LPK narių veikla apima visas pagrindines pramonės šakas ir pagrindinę Lietuvoje gaminamą produkciją. LPK atstovauja bendrus ir viešus Lietuvos darbdavių interesus valstybinėse ir nevyriausybinėse šalies ir užsienio organizacijose.