Nekilnojamojo turto bendrovė „Ober-Haus“ turi naują vadovą

Nuo gegužės 2 d. nekilnojamojo turto paslaugų rinkos lyderės „Ober-Haus“ generaliniu direktoriumi pradėjo dirbti Audrius Šapoka, generalinio direktoriaus pareigose pakeitęs Remigijų Pleterą.

„14 metų augau „Ober-Haus“ profesionalų komandoje, pastaruosius 5 metus buvo didelė garbė ir atsakomybė būti nuostabaus kolektyvo vadovu. Vadovavimo metais įmonės apyvarta beveik padvigubėjo, keliasdešimt procentų išaugo komandos narių skaičius. Skirtas pagrindinis dėmesys paslaugų kokybei, nuosaikiai ir apgalvotai plėtrai, kuri užtikrino ir išlaikė ilgametę rinkos lyderio poziciją. Itin didelis dėmesys skirtas komandos augimui bei motyvacinės sistemos pertvarkai, kuri suvaldė darbuotojų rotaciją ir leido išlaikyti stiprią poziciją konkurencinėje aplinkoje“, – sako R. Pleteras, „Ober-Haus“ bendrovei vadovavęs nuo 2014 metų. Prieš tai 15 metų, nuo pat įmonės įkūrimo 1998 metais, jai vadovavo Vytas Zabilius.

Perduodu pareigas stipriam ir veržliam lyderiui, sukaupusiam tvirtų žinių ir ilgametės patirties nekilnojamojo turto srityje bei užtikrinsiančiam, kad įmonės konkurencinis pranašumas išliktų tvarus. O man metas priimti naujus iššūkius ir toliau plėsti savo žinias su skandinavų nekilnojamojo turto plėtros įmone „Bonava“, formuojant įmonės veiklą Lietuvoje praktiškai nuo starto linijos“, – pasakoja R. Pleteras.

Naujai paskirtas vadovas Audrius Šapoka „Ober-Haus“ įmonėje dirbti pradėjo prieš 8 metus. Nuo 2014 metų NT specialistas vadovavo bendrovės Būsto departamentui.

Džiaugiuosi galimybe vadovauti tokiai profesionalų komandai, priimu tai su didele atsakomybe. Kaip ir iki šiol eisime profesionalaus paslaugų teikėjo, valdančio išsamiausią informaciją ir teikiančio ekspertines įžvalgas bei efektyviausius NT operacijų sprendimus, keliu. Tvaraus ir ilgalaikio augimo sieksime dėmesį ir investicinius srautus sutelkdami į profesinį darbuotojų kapitalą bei organišką plėtrą vertinimo, tarpininkavimo, ypač komercinio nekilnojamojo turto, paslaugų segmentuose“, – sako A. Šapoka, naujasis „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

Remigijus Pleteras