NT akademija: mokymus baigė jau trečioji laida

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) kartu su partneriais ISM, VilniusTech ir Mykolo Romerio dėstytojais sėkmingai užbaigė jau trečiąją NT plėtros studijų programą NT akademijoje.

„Pagrindinis ir  svarbiausias NT akademijos siekis – suteikti įvairių sričių specialistams, dirbantiems NT sektoriuje, kuo įvairesnę ir gilesnę žinių charakteristiką apie šios rinkos plėtrą ir jos dedamąsias dalis:  pradedant nuo rinkos analizės iki biudžeto, NT teisės ir pardavimų komunikacijos. Žavu buvo stebėti, kaip patyrę NT profesionalai skirtingos tematikos paskaitose atrasdavo vis naujų, dar nepačiupinėtų kampų“, – apie NT akademijos sėkmingą veiklą kalba idėjos autorius Mindaugas Statulevičius, LNTPA prezidentas.

Beveik tris mėnesius trukęs studijų ciklas apėmė urbanistikos ir architektūros tematikas, projektų valdymo ir finansavimo pagrindus, teisinio NT reguliavimo ir jo pritaikymo specifiką, projektų rinkodarą ir komunikacinę strategiją, tvarumo standartus užtikrinančius sprendimus.

Net 25 geriausi savo sričių specialistai: plėtotojai, architektai, teisininkai, finansininkai, mokslininkai ir NT rinkodaros bei komunikacijos specialistai dalinosi savo žiniomis ir naujausia praktika.

NT akademija tęsė savo išskirtinę savo tradiciją ir kiekvienus mokymus organizavo vis kitoje, unikalioje miesto vietoje: „Labai pasiteisinęs modelis. Kaip ir pirmų mokymų grupės, taip ir ši  turėjo išimtines galimybes ne tik pabūti objektuose, į kuriuos taip paprastai nepakliūsi, bet ir susipažinti su jais iš arčiau ekskursiniuose turuose“, – kalba LNTPA vadovas.

Į NT akademijos lokacinių sprendinių sąrašą pateko tokie išskirtiniai objektai kaip Senatorių pasažas, Bokšto skveras, konversiją išgyvenantis Žalgirio stadionas, Paupio kvartalas, iš naujo atgimstantis Vilniaus TV bokštas, modernioji Mykolo Romerio universiteto laboratorija, išmanusis JUNG Vilnius pastatas ir kiti, unikaliai saviti ir įdomūs sostinės NT pastatai.

NT akademijos dalyviai turėjo išgyventi ir projektinių darbų gynimo procesą. Suskirsčius į komandas, ntakademiečiams buvo išdalintos užduotys, kuriose buvo prašoma pagrįsti arba paneigti NT objekto plėtros potencialą: įvertinti lokaciją, projekto paskirtį, investicijų grąžos perspektyvas, realizacijos laikotarpį. Komandų projektinius darbus vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė aukščiausio lygio NT rinkos profesionalai.

Finaliniu NT akademijos studijų akcentu tapo NT akademijos baigimo pažymėjimų įteikimo iškilmės. Trečiąjį NT akademijos mokslų ciklą baigė 26 dalyviai.

„NT akademija tęs savo veiklą nuo kitų metų pavasario. Susidomėjimas tapti NT akademijos studentu – labai didelis: preliminariai jau beveik turime suformuotą pavasario grupę. Be to, planuojame patobulinti ir praplėsti studijų  programos apimtis ir turinį. Tad naujosios grupės lauks dar pažangesnis NT plėtros mokslų ciklas“, – kalba Mindaugas Statulevičius, NT akademijos įkūrėjas ir LNTPA vadovas.

Įdomioji statistika:

  • NT akademijos mokymai vyko net 11 skirtingų Vilniaus vietų;
  • NT akademijoje paskaitas skaitė net 25 lektoriai;
  • NT akademijoje mokymai truko net 60 valandų;
  • NT akademijos dalyviai išgėrė apie 1500 puodelius kavos (apie 240 litrus).

Norintys tapti NT akademijos dalyviais, mielai kviečiame užpildyti dalyvio anketą, kurią rasite čia (puslapio apačioje): https://lntpa.lt/nt-akademija/

Akimrikos iš 2022 rudens grupės baigimo iškilmių: