„Ober-Haus“ apyvarta 2018 metais pasiekė beveik 4 mln. eurų

Veiklos 20-metį Lietuvoje švenčianti nekilnojamojo turto kompanija „Ober-Haus“ 2018 metais Lietuvoje pasiekė 3,95 mln. eurų be PVM apyvartą, tai yra 6 proc. daugiau nei 2017 metais.

„Prieš 20 metų įmonės veiklą pradėję nuo 4 žmonių komandos, šiandien jubiliejų švenčiame kartu su 140 savo srities profesionalų visoje Lietuvoje. Kartu su Latvija ir Estija esame didžiausia NT paslaugų bendrovė Baltijos šalyse, tačiau didžiuojamės ne savo dydžiu, o motyvuota darbuotojų komanda ir pozityvia organizacine kultūra. Tai yra unikalūs mūsų įmonės ištekliai, kurie ir sukuria tvarų konkurencinį pranašumą nekilnojamojo turto rinkoje“, – teigia Remigijus Pleteras, „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

2018 metais „Ober-Haus“ Lietuvoje suteikė beveik 11.000 paslaugų. Bendrovės teikiamų paslaugų paketą sudaro tarpininkavimas perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimas, turto valdymas bei rinkos tyrimai. „Pastaraisiais metais išplėtėme paslaugų paketą ir pradėjome teikti kompleksines naujų NT projektų kūrimo, pardavimo ir rinkodaros valdymo paslaugas. Šiuo metu valdome trylika skirtingų butų, namų ir biurų projektų Vilniuje, Klaipėdoje ir Druskininkuose“, – sako R. Pleteras.

Pernai „Ober-Haus“ įvykdė daugiau nei 700 gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto pardavimo sandorių ir 500 nuomos sandorių, o bendrovės Vertinimo departamentas atliko 9.800 turto vertinimo ataskaitų, vertinimo ekspertizių ir konsultacijų klientams – tai didžiausias atliktų vertinimų kiekis visoje Lietuvoje. „Ober-Haus“ taip pat teikia turto valdymo paslaugą ir šiuo metu valdo daugiau nei 70 turtinių vienetų.