OBER-HAUS įvykdė brangiausią SEB lizingas NT aukcioną

Nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „OBER-HAUS” vykdytame 11 -ame viešame aukcione už beveik 24,4 mln. Lt buvo praduoti 19 AB „SEB lizingas” nuosavybės teise priklausantys NT objektai. Dalyviai iš šalies įsigijo 7 objektus, kurių bendra suma siekia beveik 6,7 mln. Lt.  SEB grupės nekilnojamojo turto valdymo bendrovė „Litectus” nupirko 12 objektų. Likę 7 objektai, kurių bendra pradinių kainų suma – beveik 3,3 mln. litų, nebuvo parduoti ir liko AB „SEB lizingas” nuosavybe. Iš viso aukcione buvo parduodami 26 NT objektai.

„Šiame aukcione dalyvis iš šalies įsigijo biurų ir pramoninės paskirties patalpų kompleksą Vilniuje, kurio pradinė kaina siekė 3,74 mln. litų, ir tai kol kas yra brangiausiai parduotas objektas dalyviui iš šalies per visus iki šiol mūsų vykdytus aukcionus. Beje, šis turtas sulaukė didžiausio dalyvių susidomėjimo, todėl buvo pasiektas ir naujas kainos kilimo rekordas” ,- teigia Nerijus Juodelis, UAB „OBER-HAUS” generalinio direktoriaus pavaduotojas. Minėtasis aukcionas išskirtinis dar ir tuo, priduria įmonės atstovas, kad jame buvo parduotas brangiausias ir didžiausias objektas per visą 11 „SEB lizingas” aukcionų istoriją. Tai prekybos centras „Laisvė” Vilniuje. Pradinė jo pardavimo kaina siekė beveik 14 mln. litų.

Pigiausiai parduotas objektas buvo žemės ūkio paskirties sklypas Trakų rajone, kurio pradinė kaina viršijo daugiau nei 15 tūkst. litų. Iš viso buvo parduodami  3 gyvenamosios ir 20  komercinės paskirties nekilnojamojo turto objektų bei  3 sklypai. Buvo gauta 30 paraiškų, kurių 13 – iš šalies.  Bendra viso parduodamo turto pradinių kainų suma viršijo 25 mln. litų. Ir tai buvo pats brangiausias iki šiol vykdytų aukcionų.

Aukciono vykdymą stebėjo audito kompanija „PricewaterhouseCoopers”.

Kontaktinis asmuo:

Nerijus Juodelis
UAB „OBER-HAUS” generalinio direktoriaus pavaduotojas
Mob.: 8685 44582