Pastatų kompleksas Nemenčinėje parduotas už 1 mln. eurų

2020 m. spalio 6 d., Vilnius. „Inreal“ grupės įmonė „Minijos valda“ ir „Glasma service“ susitarė dėl 7 pastatų komplekso 127,87 arų teritorijoje Nemenčinėje, Kalno g. 10, pirkimo-pardavimo. Bendras pastatų plotas – 3774 kv.m. Sandorio suma – 1 016 400 (vienas miljonas šešiolika tūkstančių keturi šimtai) eurų.

Parduotų pastatų teritorija yra pietvakarinėje Nemenčinės miesto dalyje, uždara, pritaikyta gamybinei veiklai.

Šiai teritorijai neturėjome plėtros planų, todėl atsiradus suinteresuotam pirkėjui sudarėme abipusiai naudingą sandorį. Gautus pinigus investuosime į naujus nekilnojamojo turto plėtros projektus“, – sako „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus.

„Iki šiol mūsų gamybinis padalinys veikė Kaune, o administracija – Vilniuje. Tai trukdė įmonei dirbti maksimaliai sklandžiai ir efektyviai. Kurdami ir analizuodami veiklos procesus supratome, kad reikaligi sprendimai, kurie augins įmonės profesionalumo lygį. Vienas tokių – sutelkti veiklą vienoje lokacijoje. Teritorija Nemenčinėje puikiai atitiko mūsų keliamus reikalavimus, ten matome potencialą tolimesnei plėtrai, – teigia „Glasma service“ direktorius Ramūnas Venskus.

Iki šiol patalpose Kalno g. 10, Nemenčinėje veikė įmonė „Švytėjimas“, užsiimanti metalo gaminių projektavimu ir gamyba, kelio atitvarų įrengimu ir kelio ženklų gamyba. Įmonė, plėsdama savo gamybą, persikels į didesnes ir suplanuotai plėtrai pritaikytas patalpas Piliakalnio g. 84, Nemenčinėje.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ ir UAB „Inreal valdymas“ su valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2018 ir 2019 metais konkurse „Už Darnią plėtrą“ INREAL išplėtoti projektai išrinkti geriausiais visuomeninių pastatų kategorijoje, 4-ius metus iš eilės grupei suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). INREAL grupės įmonės priklauso UAB „Invalda privatus kapitalas“.

 

Apie UAB „Glasma service“

„Glasma Service“ – tai sistemingai ir efektyviai dirbanti komanda, kuri suvienija projektavimo, gamybos ir statybos paslaugas. „Glasma Service“ įmonės pagrindiniai gaminiai – elementiniai fasadai, aliuminio konstrukcijos, durys, langai, automatinės, slankiojančios ir varstomosios durys, vidinės pertvaros. Nuo 2008 metų, kai įmonė buvo įkurta, „Glasma Service“ įvykdė daugiau nei 100 įvairaus sudėtingumo projektų. Suplanuoto, bet tuo pačiu organiško augimo dėka, šiuo metu „Glasma Service“ vykdo pačius technologiškai sudėtingiausius ir savo apimtimi didžiausius projektus Baltijos šalyse. Vien per 2018-2020 metus „Glasma Service“ sėkmingai įgyvendino puikiai žinomus projektus kaip „Akropole“ prekybos centras ir administracija, Rygoje, verslo centrus „U219“, „Green Hall 3“ ir „Business Stadium North“ Vilniuje, bei „Magnum“ ir „Sqveras“ Kauno mieste.