Prie LNTPA narių prisijungė „InRento“

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė pasyvaus investavimo platformos valdytoja įmonė „InRento“. Ketverius metus veiklą vykdanti bendrovė iš viso finansavo jau 20 mln. eurų siekiantį paskolų portfelį skirtą NT projektų įgyvendinimui Lietuvoje, Lenkijoje ir Ispanijoje. 2023 metais finansuojamos paskolos sudarė apie 12 mln. eurų.

„InRento“ vadovas Gustas Germanavičius teigia, kad prisijungimas prie LNTPA yra būtinas žingsnis siekiant būti arčiau NT industrijos: „ Tokiu atveju, galėtume geriau suprasti teisinius iššūkius, su kuriais susiduria NT rinka ir įvertinę šiuos aspektus turėtume perspektyvas gerinti savo įmonės procesus, rizikos vertinimą“, – kalba G. Germanavičius.

Paklaustas apie „InRento“ indėlį LNTPA veikloje, įmonės vadovas stipriąsias savo kaip atsakingo finansuotojo bei stratego užsienio rinkose puses: „Dirbame su nemažai privačių ir institucinių investuotojų Vokietijoje, Lietuvoje ir Estijoje, tad be bendrinių įžvalgų, susijusių su finansavimo klausimais, turime tvirtą siekį praturtinti asociaciją savo finansinių partnerių tinklu bei būti aktualijų ir įtaką darančių sprendimų priešakyje“.

2022 metais „InRento“ buvo pripažinta kaip geriausia investavimo technologija Europos Fintech Apdovanojimuose.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 79 įmones: NT plėtotojus, statytojus, architektus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, draudikus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės ir savivaldos institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ NT profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT Aakademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.