Prie LNTPA narių prisijungė išmanusis JUNG

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė bendrovė JUNG – į ateitį orientuotų pastatų automatizavimo technologijų lyderė, rinkai siūlanti pažangiausius elektronikos sprendimus.

JUNG vadovas Raimundas Skurdenis įsitikinęs, kad tvarių pastatų tematikai kiekvieną dieną tampant vis stipresniu rinkos plėtros akcentu, išmanių sprendimų paklausa tik augs:

„Ne vieną dešimtmetį esame tarp europinių kokybiškos elektrotechnikos lyderių, o mūsų gaminiai, nuo paprasčiausio jungiklio iki išmaniųjų sprendimų, būtini kiekviename šių dienų lūkesčius atliepiančiame nekilnojamojo turto sektoriuje. Pastatų išmanumo, tvarumo aspektai yra dėmesio centre jau dabar ir netolimoje ateityje taps vis svarbesni, tad esame tikri, kad JUNG ekspertiškumas tiek teorine, tiek praktine prasme gali tapti vertingu indėliu šioje srityje veikiančiai asociacijai“.

Paklaustas apie lūkesčius tapus LNTPA nariu, JUNG vadovas įvardino siekiamybę gilesnių ir platesnių rezultatų pritaikant pažangiausias technologines galimybes nekilnojamojo turto objektų plėtros procese:

„Daugelyje gyvenimo sričių suvienijus jėgas įmanoma nuversti didesnius kalnus, tad ir šiuo atveju tikimės abipusio partneriškumo, vedančio į platesnį, gilesnį rezultatą. Norime prisidėti prie pastatų tvarumo ir išmanumo temų aktualizavimo, padėti komunikuoti apie tai, kaip nekilnojamo turto objektus pritaikyti ateičiai, pasitelkiant technologinės pažangos galimybes. Iš kitų tiesiogiai rinkoje veikiančių asociacijos narių viliamės gauti informacijos apie naujų produktų ar paslaugų nekilnojamojo turto rinkoje poreikį ir įsitraukti į jų kūrimą. Inovatyvumas ir progresas – vienos pamatinių mūsų vertybių, tad dar viena mus dominanti sritis – nekilnojamojo turto technologijos, vadinamosios „proptech“, ir nekilnojamojo turto rinkos procesų skaitmenizavimas“.

LNTPA prezidentas Mindaugas Statulevičius džiaugiasi gausėjančiomis narių gretomis ir sveikina įmonę JUNG tapus tvirtos ir atsakingos bendruomenės dalimi: „Praplėsdami nekilnojamojo turto sektoriaus ribas ir įtraukdami į mūsų veiklos lauką kitų, glaudžiai su NT susijusių, sektorių profesionalus siekiame kurti pridėtinę vertę NT rinkos dalyviams ir jų sėkmingai verslo plėtrai“.

 

Apie LNTPA

LNTPA vienija 73 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, draudimo bendroves, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.