Prie LNTPA narių prisijungė PPC „Ozas“ valdytoja UAB „Ozantis“

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narių prisijungė prekybos ir pramogų centro „Ozas“ valdytojas UAB „Ozantis“, priklausantis tarptautinei prekybos centrų valdytojų fondui „NEPI Rockcastle“.

„Prekybos ir pramogų centro OZAS vadovybės lūkesčiai tapus LNTPA nariais yra platesnis atstovavimas prekybos centrų veiklos klausimais valstybės institucijose, o taip pat prekybos centrų savininkų, valdytojų bendruomenės subūrimas, kurioje būtų dalijamasi iššūkiais, sprendimais, gerosiomis praktikomis, tokiu būdu auginant čia dirbančių NT profesionalų kompetencijas ir būti pavyzdžiu ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje arenoje“, – sako Ina Augulienė, PPC OZAS turto valdytoja.

Pasak I. Augulienės, vienas svarbiausių fondo iškeltų tikslų visiems valdomiems objektams yra tvarumas, energetinis efektyvumas, žalios elektros energijos naudojimas, verslo skaidrumas: „Todėl drąsiai žengsime į naują prekybos ir pramogų centro etapą, bendruomenei pristatysime prekybos centro naujoves ir sparčiai judėsime tvarumo ir ekologijos link“.

LNTPA prezidentas Mindaugas Statulevičius džiaugiasi gausėjančiomis narių gretomis ir sveikina įmonę „Ozantis“ tapus tvirtos ir atsakingos bendruomenės dalimi: „Aktyvūs ir tikslingi prekybos sektoriaus atstovų žingsniai neapibrėžtais, pandemijos kamuojamais laikais demonstruoja, kad mūsų šalies verslas turi stiprų finansinį pagrindą, protingą mintį, geba atsakingai ir įžvalgiai įvertinti savo veiklos rizikas, tiki savo sprendimų potencialu. Tai kelia didelę pagarbą, susižavėjimą ir pasididžiavimą mūsų verslais“.

Daugiau apie „NEPI Rockcastle“

Tarptautinis prekybos centrų valdytojas „NEPI Rockcastle“ 2018 metais  įsigijo 100 proc. UAB „Ozantis“, valdančios prekybos ir pramogų centrą Vilniuje „Ozas“, akcijų iš bendrovės, priklausančios Hamburge įsikūrusiai įmonių grupei „ECE group“. O nuo šių metų rugsėjo 1 d. „NEPI Rockscastle“ tapo ir oficialiu „Ozas“ valdytoju, kuomet pilnai perėmė valdymą iš buvusio valdytojo „Newsec“.

„NEPI Rockcastle“ fondas veikia net devyniose šalyse, jam priklauso 54 prekybiniai objektai, o praėjusiais metais jo investicijų portfelis siekė beveik 6 mlrd. Eur.

Šiam fondui priklauso tokie prekybos gigantai kaip „Arena Centar and Retail Park“ Kroatijoje, „Arena Mall“ ir „Mammut“ prekybos centrai Vengrijoje, „Mega Mall“ Rumunijoje, „Bonarka“, „Aura Centrum“ ir „Focus Mall“ prekybos centrai Lenkijoje.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 72 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.