Prie LNTPA prisijungė „Europa“

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių gretas plečia Vilniaus naujajame verslo rajone įsikūręs prekybos centras „Europa”. Įgyvendindama savo vystymo strategiją, „Europa” ypatingą dėmesį skiria į verslo centrų dangoraižiais ir moderniais gyvenamaisiais daugiabučiais išsiskiriančio sostinės verslo rajono darbuotojų, gyventojų ir lankytojų poreikių tenkinimą ir tarptautinių apsipirkimo bei laisvalaikio standartų įgyvendinimą sparčiai besivystančioje sostinės širdyje.

„Tapdami LNTPA, vienijančios pirmaujančius Lietuvos NT rinkos dalyvius, dalimi, kartu įsipareigojame aktyviai dalyvauti ir teikti savo pasiūlymus, kaip Vilniuje esantis reprezentacinis rajonas galėtų būti vystomas, vadovaujantis geriausiomis pasaulinėmis praktikomis. Esame pasiruošę aktyviai, profesionaliai, kūrybingai ir konstruktyviai diskusijai tiek asociacijos viduje, tiek bendraujant su atsakingomis institucijomis, visomis suinteresuotomis šalimis bei visuomene ir siekti pagrindinio tikslo – paversti Vilniaus centrinį rajoną Europos etalonu.

Visiškai suprantame ir prisiimame atsakomybę, kuri tenka kiekvienam vystytojui, valdytojui ar investuotojui į tokias unikalias lokacijas ir esame pasiruošę savo turimą patirtį bei ekspertiškumą skirti subalansuoto miesto gyventojams, svečiams ir čia veikiančioms organizacijoms tinkamo, sostinės širdies rajono puoselėjimui“, – apie motyvus tapti LNTPA nariais kalba Viktorija Gražienė, prekybos centro „Europa” valdytoja.

Pasak V. Gražienės, vienas pagrindinių UAB „BH Europa“ lūkesčių LNTPA veikloje – siekis pasidalinti sukaupta patirtimi bei tapti žinių šaltiniu plėtojant centrinę Vilniaus erdvę: „Priklausome tarptautiniam fondui “Baltic horizon fund”, kuris Baltijos šalių sostinėse valdo 14 objektų, todėl turime sukaupę neįkainojamą patirtį, kuria esame pasiruošę pasidalinti. Tapdami LNTPA nariais, tikimės konstruktyvios, darbingos ir į ateitį orientuotos bendros veiklos, dalinantis tarptautine patirtimi ir informacija, kuri būtų naudinga tiek atsakingoms institucijoms priimant sprendimus, tiek kitiems LNTPA nariams vystant projektus.“

Apie LNTPA
LNTPA vienija 73 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „sto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja bei NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.