Prie LNTPA prisijungė „Doleta“

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė bendrovė „Doleta“. 32 savo veiklos metus skaičiuojanti bendrovė kuria novatoriškus, moderniausių technologijų langus. Įmonės komandą sudaro 125 specialistai.

Pasak „Doleta“ partnerės Simonos Skardžiuvienės, prisijungti prie LNTPA paskatino siekis tapti stiprios bendruomenės dalimi, kuriai svarbu, kokią Lietuvą kuriame:

„Norime prisidėti prie LNTPA veiklos ir jos plėtros savo žiniomis energijos efektyvumo srityje – skatinant tvarumą. Taip pat prisidėti prie bendruomenės edukacijos ir ugdymo susiejusios su mūsų sritimi“.

„Doleta“ plėtoja bendradarbiavimą su nuolatiniais savo partneriais Japonijoje, JAV, Europoje bei Skandinavijoje. Pripažinimo yra sulaukęs įmonės gebėjimas įgyvendinti pačius sudėtingiausius  architektų ir klientų užmanymus bei projektus visame pasaulyje. Be to, bendrovė yra antra Europoje turinti išskirtinį sertifikatą, patvirtinantį, kad įmonės taikomos medžio-aliuminio langų impregnavimo ir dažymo technologijos išlaiko langų gyvavimo ciklą  daugiau nei 60 metų.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 83 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT Akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.