Prie LNTPA prisijungė du nauji nariai: UAB „Prodo” ir UADBB „SID insurance”

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) prisijungė du nauji nariai:  NT plėtotojai UAB „Prodo” ir draudimo brokerių bendrovė UADBB „SID insurance“.

„Bendradarbiaudami su kitais vystytojais buvusių pramoninių Vilniaus teritorijų konversijos projektuose įsitikinome, kad tarpusavio koordinavimas lemia ne tik architektūrinę darną, bet ir sukuria patogesnę, malonesnę aplinką naujiesiems gyventojams. „Prodo“ verslo strategijoje bendradarbiavimas užima kur kas svarbesnę vietą nei konkurencija, nes jis suteikia naudos visoms šalims. Todėl nekilo abejonių, jog turime prisijungti prie platesnės NT vystytojų bendruomenės, diegiančios bendradarbiavimo, kokybės, protingo reguliavimo ir skaidrumo standartus“, – sako Jurgis Paulauskas  „Prodo“ vadovas.

Tarp „Prodo” projektų: Antakalnio apartamentai, River Loft, Kauno-Algirdo kvartalas, Paplaujos g. 1 ir Paplaujos g.9A.

UADBB „SID insurance“ – draudimo brokerių bendrovė, kurios darbuotojai turi sukaupę didelę patirtį įvairių NT investicinių projektų Baltijos šalyse draudimo srityje.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad galėjome tapti LNTPA asociacijos nariu. Tai ne tik didelė garbė, bet ir įsipareigojimas mūsų įmonei  ir toliau tobulinti savo profesionalumą draudimo srityje. Esame pasirengę  ne tik pasidalinti savo sukaupta NT vystomų investicinių projektų tinkamo draudimo ir žalų administravimo patirtimi ir žiniomis, bet ir konsultuoti bei atstovauti LNTPA asociacijos narių interesus draudimo įmonėse, sprendžiant NT projektų teisingo apdraudimo ir žalų administravimo klausimus, o taip pat aktyviai dalyvauti ir kitoje veikloje“ – teigė UADBB „SID insurance“ Turto, statybinių rizikų ir verslo klientų departamento direktorius Virgilijus Kazlauskas.

Septynioliktus metus veikianti LNTPA vienija 61 įmonę: nekilnojamojo turto vystytojus, vertintojus, finansuotojus, tarpininkavimo ir teisines paslaugas teikiančias bendroves bei kitas NT versle dirbančias įmones, atstovauja sektoriaus įmones verslo sąlygų gerinimo klausimais, rūpinasi visų rinkos dalyvių švietimu, rengia konferencijas, organizuoja kasmetinį geriausių NT projektų konkursą „Už darnią plėtrą“.