Prie LNTPA prisijungė KLAIBUTA asset management

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) plečia savo gretas ir į narius priėmė investicinę nekilnojamojo turto įmonę iš Klaipėdos – KLAIBUTA asset management.  Ilgametę patirtį vystant bei valdant įvairios paskirties NT projektus turinti bendrovė valdo didesnį nei 10 mln. eurų vertės turto portfelį.

Pasak įmonės vadovo Edvardo Tamkevičiaus, pagrindinė motyvacija tapti LNTPA bendruomenės dalimi yra noras turėti pačią šviežiausią ir aktualiausią informaciją, kuri turi įtakos NT rinkos plėtrai: „Norim eiti koja kojon su rinka, tad norime sužinoti pirmieji NT naujienas ir jas skleisti. Be to, mūsų siekiai praplėsti asociacijos narių žinias apie Klaipėdos regioną ir pritraukti kapitalo“, – apie motyvus tapti LNTPA nariais kalba E. Tamkevičius, „KLAIBUTA asset management“ vadovas.


Apie LNTPA
LNTPA vienija 73 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.