Prie LNTPA prisijungė „Letsinvest“

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė nekilnojamojo turto ir investavimo ekspertai – „Letsinvest“. Suburta profesionalų komanda suveda patikimus, daug metų sėkmingai dirbančius NT projektų vystytojus ir investuotojus, norinčius tiesiogiai prisidėti prie projektų sėkmės.

„Mes siekiame „Letsinvest” investuotojams pasiūlyti tik konservatyvios rizikos, kokybiškus NT projektus, o NT vystytojams suteikti patogų, paprastą ir efektyvų finansavimo būdą. Siekiant įsivertinti visas kylančias rizikas ir suprasti vystytojų lūkesčius bei kasdienius iššūkius – privalome aktyviai stebėti kintančią reguliacinę aplinką, tiesiogiai bendrauti su NT rinkos lyderiais, dalyvauti aktualiose diskusijose. Taip pat siekiame atstovauti mažesniems rinkos dalyviams, kurių klausimai ir problemos gali likti neišgirstos“, – apie siekį tapti LNTPA nare kalba „Letsinvest“ vadovas Vytenis Kinduris.

Paklaustas apie lūkesčius tapus LNTPA nariu, V. Kinduris įvardino būtinybę stiprinti ryšius su šalimis, kurios yra kertinės Lietuvos NT verslo plėtroje:

„LNTPA, mūsų manymu, yra tikslinė struktūra užmegzti ryšius su Lietuvos NT vystyme dalyvaujančiomis šalimis bei stebėti reguliacinę, teisinę aplinką. Tikimės, jog tai padės mums kurti aktualias, dinamiškas, prie vystytojų iššūkių bei teisinių pokyčių prisitaikančias finansavimo struktūras. Kaip jau minėjome, siekiame atstovauti mažesniems rinkos dalyviams – juos pakonsultuoti asociacijoje diskutuojamomis temomis. Tendencijos rodo, jog sutelktinis finansavimas įgauna vis didesnę svarbą NT rinkoje, tad mūsų tikslas – skleisti žinią apie šį įrankį ir augti į pagalbą pasitelkiant narystę LNTPA“.

Pasak „Letsinvest“ vadovo, jo komanda ketina aktyviai prisidėti prie vykdomų iniciatyvų, skleisti aktualią informaciją savo investuotojų bei vystytojų rate, dalyvauti diskusijose, ieškoti bendradarbiavimo galimybių

„Letsinvest“ rinkoje veikia nuo 2020 m. Per tą laiką sutelkė paskolų už 14,6 mln. Eur. Kasdienėje veikloje veikia trise, tačiau bendradarbiauja su IT sferos atstovais, patarėjų taryba ir kitais teisės, rinkodaros, finansų specialistais

 

Apie LNTPA

LNTPA vienija 71 bendrovę: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, ivestuotojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ NT profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.