Prie LNTPA prisijungė naujas narys

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) prisijungė naujas narys. KDS grupės įmonė EGAVI – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir valdymo įmonė vystanti ir valdanti gyvenamosios ir komercinės paskirties statinių projektus – tapo 53 – iuoju organizacijos nariu.

„Tapti LNTPA klubo nariu mums yra puikus įvertinimas ir naudinga patirtis. Tikime, kad taip galėsime būti labiau matomi aktyvioje NT rinkoje, palaikysime dialogą su visuomene ir valstybinėmis institucijomis, tuo pačiu pristatysime savo idėjas, įtakosime efektyvius socialinius ir teisėkūros projektus. Esame pasirengę prisidėti prie darnios ateities vizijos kūrimo“, – teigė EGAVI direktorius Justinas Barniškis.

„Asociacija aktyviai dalyvauja ne tik tobulinant verslo aplinką, bet ir kuriant urbanistinį žemėlapį adaptuojant jį besikeičiančiom gyvenimo normoms ir augantiems gyvenimo mieste standartams. Egavi prisijungimas išplečia Kauno atsakingų vystytojų, kurie dirba visoje Lietuvoje, gretas“- sako Mindaugas Statulevičius, LNTPA direktorius.

Daugiau nei dešimtmetį veikianti LNTPA vienija nekilnojamojo turto vystytojus, vertintojus, finansuotojus, tarpininkavimo ir teisines paslaugas teikiančias bendroves bei kitas NT versle dirbančias įmones, atstovauja sektoriaus įmones verslo sąlygų gerinimo klausimais, rūpinasi visų rinkos dalyvių švietimu, rengia konferencijas, organizuoja kasmetinį geriausių NT projektų konkursą „Už darnią plėtrą“.