Prie LNTPA prisijungė šešiasdešimt ketvirtas narys – UAB „Realco“

„Priežasčių, kodėl naudinga būti NT plėtotojų bendruomenės dalimi, yra daug, tačiau svarbiausia, jog asociacija suvienija. Būdami vieningi mes galime efektyviau kurti pokyčius ir spręsti problemas, vienas mus visus atstovaujantis balsas yra svaresnis ir dėl to labiau girdimas. „Realco“ yra aktyvi šalies NT rinkos dalyvė, todėl mums svarbu ne sužinoti apie jau priimtus nutarimus ar nustatytus naujus reikalavimus, bet dalyvauti jų kūrimo procese: inicijuoti, diskutuoti, veikti. Tikiu, kad tapę asociacijos nariu turėsime daugiau galimybių veikti, todėl labai vertiname šią partnerystę ir galimybę bendrų tikslų siekti kartu su kitais ilgametę patirtį turinčiais Lietuvos NT plėtotojais ar kitų institucijų atstovais“, – sako UAB „Realco“ generalinis direktorius Julius Dovidonis.

Apie „Realco“

2006 m. veiklą pradėjusi NT plėtros bendrovė „Realco“ šiandien yra tarp didžiausių ir stipriausių NT vystytojų Lietuvoje. Bendrovė stato ir plėtoja tiek gyvenamuosius, tiek visuomeninės ir komercinės paskirties projektus.  „Realco“ projektų krepšelyje verslo ir visuomeniniai objektai: BC „Pentagon“, PC „Ozas“, „Delfi“ sporto centras, gyvenamųjų namų projektai „Ozo parkas“, „Žvėryno panoramos“, „Linkmenų ežerai“.   „Realco“ investuoja į tvarius sprendimus, procesus bei kryptingai formuoja profesionalių darbuotojų komandą.

LNTPA vienija 64 įmones – vystytojus, advokatų kontaras, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesus valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.