Prie „Realia Group“ prisijungia trečia pagal dydį turto valdymo kompanija Suomijoje „Corbel“

„Realia Group“, didžiausia nekilnojamojo turto paslaugų įmonių grupė Suomijoje ir Baltijos valstybėse, kuriai priklauso ir „Ober-Haus Real Estate Advisors“, įsigijo nekilnojamojo turto bendrovę „Corbel“, trečią pagal dydį nekilnojamojo turto valdymo ir administravimo kompaniją Suomijoje. „Corbel“ prisijungimas yra „Realia Group“ augimo strategijos dalis, siekiant plėsti grupės nekilnojamojo turto paslaugų paketą bei teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Tarp suomių privataus kapitalo fondo „Valedo Partners Fund I AB“, kuriai iki šiol priklausė „Corbel“, ir „Realia Group“ pirkimo–pardavimo sutartis pasirašyta šią savaitę, rugpjūčio 31 d.

„Corbel“, įkurta 2008 metais Suomijoje, teikia nekilnojamojo turto valdymo ir administravimo paslaugas visoje šalyje ir turi biurus 12 didžiausių Suomijos miestų. Įmonė dirba tiek su gyvenamojo, tiek su komercinio nekilnojamojo turto priežiūra ir valdymu, taip pat teikia finansų valdymo paslaugas. „Corbel“ šiuo metu dirba apie 190 darbuotojų.

„„Corbel“ sėkmingai papildys „Realia Group“ labai aukštos kokybės paslaugomis ir patirtimi. Naujo nario prisijungimas prie grupės yra mūsų augimo strategijos dalis ir dera su mūsų planais plėsti teikiamas nekilnojamojo turto paslaugas. Tvirtai tikiu, kad naujas narys mums padės tapti dar konkurencingesniais nekilnojamojo turto paslaugų sektoriuje, tad nekantrauju pradėti dirbti kartu“, – teigia Matti Bergendahl, „Realia Group“ generalinis direktorius.

„Nuo 2011 metų, kuomet „Corbel“ prisijungė prie „Valedo“ fondo, kompanija stipriai išaugo ir sustiprėjo visose savo veiklos srityse. Labai džiaugiamės, kad šiandien suvienijome savo jėgas kartu su „Realia Group“ komanda“, – sako Sampsa Ratia, „Corbel“ generalinis direktorius.

„Ober-Haus“ 2007 metais susijungė su Suomijos nekilnojamojo turto rinkos lydere „Realia Group“. Šiuo metu ši tarptautinė įmonių grupė yra didžiausias nekilnojamojo turto paslaugų teikėjas Suomijoje ir Baltijos valstybėse. „Realia Group“ sudaro Suomijoje veikiančios bendrovės „Huoneistokeskus“, „SKV Kiinteistönvälitys“, „Huom! Huoneistomarkkinointi“, „Realia Isännöinti“,  „Realia Management“ ir „Ober-Haus“ Baltijos valstybėse. Metinės „Realia Group“ pajamos siekia 100 mln. eurų., o grupėje dirba daugiau nei 1 600 profesionalų.

 

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis:

Remigijus Pleteras
„Ober-Haus“ generalinis direktorius