Prisijungė nauji LNTPA nariai UAB „Univesa“ ir UAB „PST investicijos“

Augančias LNTPA narių gretas papildė komercinės paskirties objektus Kaune valdanti UAB Univesa ir AB „Panevėžio statybos trestas“ įmonių grupei priklausanti UAB „PST investicijos“.

UAB „Univesa“ valdo Urmo prekybos miestelį bei kitus komercinės paskirties objektus Kaune.

„Mūsų verslo modelio sėkmė paremta nuolatiniu tvariu teritorijos vystymu ir gebėjimu prisitaikyti prie kintančių rinkos poreikių. Tikimės, kad mūsų beveik 30-ies metų patirtis sėkmingai valdant komercinio turto objektus pasitarnaus bendradarbiaujant su LNTPA!“, – sakė UAB „Urmo prekybos miestelis” marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė

UAB „PST investicijos“ užsiima nekilnojamojo turto (NT) plėtojimu ir investicijų valdymu.

„Ateityje planuojame plėtoti tvarius, šiuolaikiškus ir įdomius projektus. Prisidėdami prie bendruomenės norime kartu formuoti NT plėtotojų politiką ir gerinti verslo sąlygas. Tikimės, kad tiek mūsų dalyvavimas prisidės prie LNTPA potencialo stiprinimo, o mes kartu stiprėsime būdami šios asociacijos nariais“, – teigia UAB „PST investicijos“ direktorius Gediminas Bujokas.

Apie „UAB Univesa“ valdomą Urmo prekybos miestelį

Urmo prekybos miestelis – nuo pat įkūrimo 1992m. tai viena didžiausių prekybos teritorijų Kauno mieste, vienijanti apie 1500 įvairaus dydžio prekybos vietų. Tai strateginė vieta Kauno mieste, įsikūrusi 19ha teritorijoje su 70000m2 nuomojamo ploto ir 2500 parkavimo vietų.

Čia maisto ir ne maisto prekybos, paslaugų ir logistikos įmonėse dirba net 6000 žmonių, o 50km atstumu gyvena 0,5mln. gyventojų.

Unikalus prekybos kompleksas kasmet pritraukia daugiau nei 7mln. lankytojų, kurie užtikrina pajamas čia įsikūrusiems nuomininkams.

Apie UAB „PST investicijos“

UAB „PST investicijos“ bendrovė priklauso vienai seniausių ir didžiausią patirtį Lietuvoje turinčiai statybų bendrovės AB „Panevėžio statybos trestas“ įmonių grupei.

Tarp NT vystytojo projektų – Ulonų verslo centras, parduotas fondui „EfTEN Real Estate Fund III“, esantis Vilniuje, Verkių g. 25 C, kurio nuomojamas plotas sudaro apie 5 tūkst. kv. m; ką tik baigtas statyti verslo centras U219, įsikūręs Ukmergės g. 219, Vilniuje ir rinkai pasiūlęs 15 tūkst. kv. m biurų ploto. Šiuo metu bendrovė atsakinga už gyvenamųjų namų projektus Palangoje ir Kunigiškėse.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 71 įmonę – vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesus valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.