„RE Excellence“ papildė LNTPA gretas

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė plėtotojų komanda „RE Excellence“. Įgyvendindama vidutinės ir aukštesnės klasės NT projektus, įmonė savo vykdomų projektų kokybei kelia itin aukštus reikalavimus bei siekia, kad kiekvienas projektas turėtų BREAAM sertifikatą.

Pasak įmonės atstovų, tapti asociacijos nariais paskatino LNTPA suteikiamos galimybės bendradarbiauti, dalintis patirtimi bei gerosiomis praktikomis su kitomis NT plėtros įmonėmis: „LNTPA per daugelį veiklos metų sukūrė platformą, kurioje NT sektoriaus įmonės ne tik gali gauti naudingų konsultacijų, patarimų teisės ir reglamentavimo klausimais, bet ir prisidėti prie sprendimų, darančių įtaką NT rinkai Lietuvoje, priėmimo proceso.

Mus taip pat džiugina galimybė dalyvauti rinkoje puikiai žinomuose asociacijos organizuojamuose renginiuose ir konferencijose, kur tikimės toliau plėsti verslo ryšius, susitikti su kolegomis ir potencialiais partneriais“, – įsitikinęs Andrius Voišnis, „RE Excellence“ vadovas. Pridurdamas, kad LNTPA aktyvus dialogas su valdžios institucijomis yra itin reikšmingas dėl sprendimų, darančių įtaką NT rinkos plėtrai:

„Mums labai svarbi galimybė išgirsti šių diskusijų ir dialogo turinį iš pirmų lūpų, plėtojant mūsų pačių bendrovės projektus ir siekiant numatyti ateities plėtros perspektyvas“, – teigia A. Voišnis.

„RE Excellence“ asociacijoje veikloje dalinsis savo ekspertinėmis žiniomis ir patirtimi, siūlys inovatyvių ir tvarių sprendimų įgyvendinimą NT sektoriuje.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 86 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.