Rygoje rengiamas Baltijos NT lyderių forumas

Spalio pabaigoje Rygoje vyks kasmetinis Baltijos nekilnojamojo turto verslo šakos renginys, šiemet prisistatantis nauju pavadinimu „Baltic Real Estate Leaders Forum”. Tai svarbiausia metų susitikimo vieta, į kurią aptarti aktualių rinkos tendencijų ir prognozuoti ateities plėtros susirenka svarbiausi Baltijos šalių nekilnojamojo turto verslininkai, investuotojai ir ekspertai.

„Svarbiausia BREL forumo vertybė yra turinys ir galimybė susitikti su rinkos lyderiais. Mes visuomet stengiamės diskutuoti aktualiomis temomis ir pasikviesti itin patyrusių rinkos žaidėjų, kurie pasidalintų savo patirtimi. Dalyviai turi galimybę pasikalbėti su lektoriais, užduoti klausimų ir dalyvauti diskusijose. Forumas rengiamas taip, kad lankytojams būtų suteikta galimybė kuo daugiau dalyvauti patiems. Tai vieta, kur galima mokytis ir dalytis patirtimi, nes gautos idėjos ir –žinios yra ilgalaikės – tai investicija į save.” – pabrėžia Denisas Kairanas, „Colliers International” vadovas Latvijoje.

Forumo tikslas – suteikti galimybę susitikti nekilnojamojo turto šakos lyderiams, aptarti aktualius šio segmento klausimus ir skatinti užsienio investicijų pritraukimą. Šįmet forumo programa padalinta į 4 sesijas, apimančias esminius klausimus. Pirmasis turinio blokas atkreips dėmesį į rinkos plėtrą apskritai, į rinkos galimybes ir iššūkius bei mėgins atsakyti į klausimus apie tolimesnę Baltijos šalių sostinių ateitį, užduotis, kurias reikėtų atlikti, kad Baltijos regionas taptų patrauklesnis užsienio investuotojams. Antroji sesija įvertins investicijų tendencijas, apžvelgs įvairias investuotojų pozicijas priimant sprendimus, taip pat peržiūrės keletą esminių globaliųjų bei vietinių ekonominių ir geografinių veiksnių, veikiančių nekilnojamąjį turtą, ir pasiūlys išvadų bei ateities prognozių. Trečioji forumo sesija susijusi su biuro patalpų specifika ir analizuos tokias temas kaip biuro patalpų pokyčiai bei kartų kaitos reikšmė tarp biuro darbuotojų, peržvelgs atvirojo bendradarbiavimui skirto biuro konceptą ir kitas naujas šios srities idėjas. Ketvirtosios sesijos tema bus mažmeninės prekybos patalpos, čia ekspertai pasiūlys savo požiūrį į mažmeninės prekybos patalpų atgaivinimą miesto centruose, tendencijas bei įvykius. Po kiekvienos sesijos vyks atvira diskusija.

Tarp forumo programos pranešėjų bus tiek Baltijos nekilnojamojo turto įmonių vadovų, tiek tarptautinių ekspertų. Forume svečiuosis tarptautiniu lygiu pripažinta miesto dizainerė, architektūros žurnalistė ir dėstytoja, besidominti miesto aplinkos plėtros strategija, Nicola Balch iš Australijos. Architektams atstovaus Thomas Sevcik, Berlyno technikos universiteto absolventas, šiuo metu dėstantis tiek Honkongo universitete, tiek Central Saint Martins meno koledže Londone. T. Sevcik įsteigta ir jo vadovaujama idėjų laboratorija „Arthesia” siūlo ir analizuoja miestų, įmonių ir didelės apimties nekilnojamojo turto projektų strateginį pozicionavimą. Forumo metu šis pranešėjas kalbės apie skaitmeninimo poveikį miestų organizacijai. Forumo moderatorė – TV laidų vedėja ir režisierė Adriana Ruozė.

„Baltic Real Estate Leaders” forumas vyks spalio 20 d. viešbutyje „Radisson BLU Hotel Latvija“. Darbo kalba – anglų. Susipažinti su pilna forumo programa, pranešėjais bei įsigyti bilietus į renginį galima svetainėje www.brelforum.com.

Forumą organizuoja „Colliers International” su „iDEA HOUSE events”. Pagrindiniai forumo partneriai: AB.LV, „Hanner”, „Linstow”, SEB bankas ir „Sorainen”. Generalinis forumo rėmėjas – City24.lv.

  • Daugiau informacijos suteiks:

Līva Pērkone
Mob. +371 27137307
E-paštas: liva@ethos.lv