Tarptautinis seminaras LNTPA nariams ir NT sektoriaus atstovų bendruomenei naujojoje VU bibliotekoje MKIC

VU

Sveikindami Jus su įsibėgėjančiu pavasariu ir atgimstančia gamta, norime pakviesti drauge pasiklausyti bei padiskutuoti apie gerąją Vakarų Europos miestų vystymo praktiką, kartu pasidalinti savo patirtimi kuriant darnius Lietuvos miestus. Renginio svečias – Nyderlandų urbanistas, ekonomistas Piet Hein Stassen, skaitys pranešimą apie miestų virsmą ir plėtros krypčių pokyčius po NT rinkų sąstingio, pasibaigusio prieš kelerius metus. Po pranešimo vyksiančio diskusijoje savo įžvalgomis apie Lietuvos miestų raidą dalinsis naujasis Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, architektas Rolandas Palekas ir Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos valdybos pirmininkas – prezidentas Robertas Dargis.

Pristatymo tema“Vakarų Europos miestų raidos ir nekilnojamojo turto rinkų investicijų kryptys ir ypatumai pokriziniu laikotarpiu”

Vieta – Vilniaus universiteto biblioteka | MKIC | Saulėtekio al. 5

Data – 2015 m. balandžio 23 d. 9.30 val. Renginio trukmė – 2 val.

 

Renginio programa

  9.30 – 10. 00 Dalyvių registracija
10.00 – 10.10  LNTPA sveikinimo žodis
10.10 – 11.15

Nyderlandų urbanisto, nekilnojamojo turto eksperto Piet Hein Stassen pranešimas tema:

“Vakarų Europos miestų raidos ir nekilnojamojo turto rinkų investicijų kryptys ir ypatumai pokriziniu laikotarpiu”

(pranešimas anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

11.15 – 12.00

Diskusija, kurioje dalyvauja:

– pranešėjas Piet Hein Stassen
– išrinktasis Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius
– Nacionalinės Premijos laureatas architektas Rolandas Palekas
– LNTPA valdybos pirmininkas – prezidentas Robertas Dargis

Diskusijos moderatorė: doc. dr. Dalia Bardauskienė

Piet Hein Stassen profesinis dosje: Piet (gimė 1961 m.) miestų plėtra aktyviai domėtis pradėjo dar studijuodamas ir įgijęs Didmiesčių plėtros ir Verslo ekonomikos diplomą London School of Economics. Po dešimtmečio veiklos tarptautinių rinkų konsultacinėse įmonėse, nuo 1995 m. jis pradėjo dirbti NT plėtros bendrovėse, NT vystytojų asociacijose, vyriausybės ir nevyriausybinėse organizacijose, o taip pat kaip samdomas konsultantas tiek Europoje tiek už jos ribų. Nuo 2007 metų jis taip pat dėsto jaunajai Nyderlandų NT profesionalų bendruomenei miestų raidos koncepcijos ir plėtros proceso suderinamumo disciplinas. Anksčiau ir dabar ekspertinius Piet Hein Stassen’o komentarus ir įžvalgas cituoja Nyderlandų nacionalinės radijo ir televizijos laidos. Profilis LinkedIn tinkle.  

Renginio pranešimas:

Piet Hein Stassen – Changes in developmen processes and urban planning