„The Lawyer“: SORAINEN – „Metų advokatų kontora Baltijos šalyse“

Praėjusiais metais advokatų kontora SORAINEN Lietuvoje pasiekė rekordinį augimą – lyginant su 2012 m., pajamos augo virš 20 proc., kai bendras šalies teisinių paslaugų rinkos augimas siekė apie 5-10 proc. SORAINEN pajamos Baltijos šalyse ir Baltarusijoje 2013 m. augo 15 proc. Sėkmingas augimas ir dalyvavimas svarbiausiuose regiono sandoriuose lėmė, jog vasario 20 d. Londone tarptautinis teisinis leidinys „The Lawyer“ pripažino SORAINEN „Metų advokatų kontora Baltijos šalyse“ („Baltic Law Firm of the Year 2014“).

The Lawyer awards - Baltic Law Firm of the Year 20142013 m. SORAINEN teisinėmis ir mokesčių konsultacijomis prisidėjo prie svarių valstybinių ir verslo projektų – konsultavo Lietuvos Vyriausybę ES pirmininkavimo klausimais finansų teisės srityje ir keliuose stambiausiuose pastarųjų metų finansų ir draudimo sektorių sandoriuose. Kontoros teisininkai teikė teisinę pagalbą Šiaulių bankui šiam įsigyjant Ūkio banko turtą ir dukterines bendroves didžiausiame 2,7 mlrd. litų vertės regiono sandoryje per pastaruosius septynerius metus ir sujungiant ERGO grupės įmones Baltijos šalyse į Europos bendrovę stambiausiame regiono draudimo rinkos sandoryje regione pastaraisiais metais.

Sėkmingą SORAINEN  strategiją ir lyderystę regione įvertino ir „The Lawyer“ atstovai. Vasario 20 d. apdovanojimų ceremonijoje BBC laidų vedėja Mishal Husain teigė, jog „SORAINEN, pademonstravusi akivaizdžius rezultatus, paliko didžiulį įspūdį teisėjų kolegijai“.

„Sparčiai augame dėl kelių priežasčių. Visų pirma, esame visiškai integruota advokatų kontora Baltijos šalyse ir Baltarusijoje, ir šiuo atžvilgiu rinkoje esame unikalūs. Mūsų klientams tai reiškia integruotas aukštos kokybės paslaugas visame regione – tai nėra tik pažadas, nes nuolat į tai investuojame laiką, pastangas ir lėšas“, – teigia SORAINEN Lietuvos biuro vadovaujantis partneris Laimonas Skibarka.

Antra, kontora stipriai plečia profesionalų komandą – vien per praėjusius metus Lietuvoje teisininkų skaičius augo 25 proc. Prie kontoros per pastaruosius pusantrų metų prisijungė du partneriai – ginčų sprendimo praktikai vadovaujantis Kęstutis Švirinas ir viena iš nekilnojamojo turto ir statybos praktikos vadovų Aušra Mudėnaitė. Šiuo metu Lietuvos biure yra 50 teisininkų ir mokesčių konsultantų, o su administracijos darbuotojais – iš viso 70 specialistų.

„The Lawyer“ apdovanojimai tarptautinėje teisinėje bendruomenėje laikomi pačiais svariausiais, o metų advokatų kontoros renkamos 25 kategorijose visoje Europoje. Pagrindiniai atrankos kriterijai – stipri strategija, geri ir stabiliai augantys finansiniai rodikliai, stabili ir nuosekli teisinių paslaugų kokybė, talentų ugdymas ir tvirti kontoros partnerystės pagrindai.

Daugiau informacijos – www.thelawyereuropeanevent.com