UAB „Regroup“ prisijungė prie LNTPA narių bendruomenės

Šešiasdešimt penktąja Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nare tapo UAB „Regroup“.

„Savo veikloje UAB „Regroup“ nuolat susiduria su įvairiais teisiniais teritorijų planavimo ir statybos darbų reglamentavimo klausimais. Turėdami stiprią komandą, ilgus metus dirbančią sklypų plėtojimo srityje, norime dalintis savo patirtimi su kitais nekilnojamojo turto (NT) plėtros specialistais. Narystė leis aktyviai dalyvauti LNTPA bendruomenės veiklose, įsitraukti į asociacijos veiklos grupes. Juk tik bendradarbiaujant su valstybinėmis institucijomis galime rasti geriausius sprendimus, kartu keisti pasenusius, perteklinus ar nebeaktualius, bet dar vis taikomus reglamentus.“ – sako UAB „Regroup“ valdybos pirmininkas Vytas Zabilius.

 

Apie UAB „Regoup“

Įmonių grupė REGROUP, veiklą nekilnojamo turto srityje vykdanti nuo 2006 metų, yra sukaupusi ilgametę patirtį NT investicijų ir projektų valdyme bei projektavime – nuo sklypo įsigijimo iki architektūrinių sprendimų kūrimo ir įgyvendinimo. Per daugiau kaip 15 metų Regroup komanda įgyvendino virš 60 projektų, kurie daugybei klientų padėjo susikurti savo svajonių namus.

 

Apie LNTPA

LNTPA vienija 65 įmones – vystytojus, advokatų kontaras, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesus valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.