UAB „SIRIN Development“ tapo LNTPA bendruomenės nare

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narių prisijungė industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto vystytojas ir valdytojas UAB „SIRIN Development“.

„Džiaugiamės tapę LNTPA nariais ir papildę NT plėtotojų bendruomenės ir rinkos lyderių gretas. Vertiname tokią galimybę ir nekantraujame savo darbais, žiniomis prisijungti prie solidžių, tvarių sprendimų ir darnių miestų augimo“ – sako SIRIN Development direktorius Laurynas Kuzavas.

Daugiau apie SIRIN DEVELOPEMENT

SIRIN Development yra industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto vystytojas ir valdytojas, veikiantis Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje. Bendrovė savo veiklą pradėjo 2006 metais ir nuo to laiko yra išvysčiusi daugiau nei 400.000 kv.m industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto. Bendrovė sparčiai plečiasi ir per artimiausius keletą metų planuoja išplėsti išvystytų kvadratinių metrų skaičių iki 1 milijono.

2019 metais SIRIN Development Lietuvos, Latvijos ir Rusijos rinkai pristatė 4 naujus logistikos centrus ir buvo įtraukta į „PropertyEU Magazine“ didžiausių logistikos  nekilnojamojo turto vystytojų Europoje reitingą. 2020 m. „SIRIN Development“ sąraše užėmė 13-ą vietą, taip tapdama pirmąja bendrove iš Baltijos šalių.

Įmonės planuose – 100 mln. eur. investicijų per metus Pabaltijo šalyse ir išplėsti išvystytų kvadratinių metrų skaičių iki 1 milijono. Taip pat plėtra Estijos rinkoje bei tvarių, ekologiškų sprendimų diegimas naujuose projektuose.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 71 įmonę – vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesus valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.

Nuotrauka UAB „SIRIN Development“