Už darnią plėtrą: publika renka savo nugalėtoją, vyksta balsavimas

Konkurso „Už darnią plėtrą“ BALSAVIMAS prasidėjo! 14 metus LNTPA ir Darnios plėtros akademijos rengiami geriausių NT projektų rinkimai pasiekė finišo tiesiąją – publika renka savo nugalėtoją. Už labiausiai patikusį jau įgyvendintą NT objektą galima balsuoti naujienų portale delfi.lt visą šią savaitę, iki lapkričio 28 d., 24 val.

Balsavimą rasite čia: https://www.delfi.lt/bustas/architektura/sie-nt-projektai-mano-esantys-geriausi-lietuvoje-balsuokite-kuris-verciausias-tokio-vardo.d?id=88717685

Publikos pasirinkimas paaiškės gruodžio 1 dieną iškilmingoje konkurso „Už darnią plėtrą“ apdovanojimų ceremonijoje.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) vadovas ir konkurso „Už darnią plėtrą“ komisijos pirmininkas Mindaugas Statulevičius vertindamas šių metų konkurse dalyvaujančius projektus, pasidžiaugė, kad konkurencinė pažanga ir darnios plėtros būtinybė tampa daugelio Lietuvos NT vystytojų veiklos kasdienybė:

„Džiugina plėtotojų sau keliami kokybiniai iššūkiai ir sėkmingi jų įgyvendinimai. Belieka tikėti, kad šios tendencijos įgaus tik dar didesnį pagreitį tvarios NT plėtros kontekste. Daugelis dalyvių – labai rimti projektai, pademonstravę proveržį ir atsparumą verslo aplinkos iššūkiams 2020-2021 m. „, – kalba LNTPA prezidentas.

Garbė priminti, kad šiais metais konkursas sulaukė net 29 NT projektų paraiškų: 7 gyvenamųjų daugiabučių kvartalų, 4 gyvenamosios-komercinės paskirties objektai, 9 komercinio NT projektai bei  9 paraiškos, pretenduojančios į Ateities projekto prizą. Paraiškos pateiktos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos.