Verslo centrui Žalgirio94 suteiktas BREEAM In-Use Excellent sertifikatas

„Inreal“ grupės išplėtotam ir valdomam verslo centrui Žalgirio94 (Žalgirio g. 94, Vilnius) suteiktas BREEAM In-Use sertifikatas Excellent lygiu.

Verslo centro projektavimo metu buvo ypatingai didelis dėmesys skirtas darbuotojų komfortiškų darbo vietų užtikrinimui bei tvariam išteklių naudojimui. Aukščiausiais balais įvertintas ergonomiškas darbo vietų suplanavimas, dideli varstomi langai, užtikrinantys maksimalų natūralų darbo vietų apšvietimą ir natūralaus oro patekimo galimybę. Taip pat – kokybiškas zonuotas dirbtinis apšvietimas, vandens apskaitos kontrolė – taupymui bei operatyviam galimų sutrikimų valdymui, novatoriškas patalpų temperatūros reguliavimas.

Mūsų projektuose visada sekama darnios plėtros principais. Taip veikti įpareigoja ne tik vidinė organizacijos kultūra ir tvarumo strateginė linija, bet ir ypatingos teritorijos, kuriose plėtojame nekilnojamojo turto projektus. Šiuo atveju – naujasis Vilniaus centras, kur vienas didesnių sostinėje užstatymo tankių. Reikėjo rasti sprendimus, gerinančius erdvių kokybę, kuriančius komfortiškas darbo sąlygas, ir mums tai puikiai pavyko“, – sako „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus. Pasak jo, būtent tvarių sprendimų realizavimas, įsiklausymas į rinką ir partnerių nuomai – „Solid Real Advisors“ patarimus leido per trumpą laiką pasiekti 100 proc. užimtumą, kas yra itin reta tarp naujų verslo centrų, pastatytų  pandemijos laikotarpiu.

Suteikiant BREEAM sertifikatą vertinamos šios pastato tvarumo sritys:  vidaus aplinka (sveikata ir gerovė), šildymui ir vėsinimui sunaudojami energijos kiekiai bei vandens suvartojimas, transportas, naudojamos medžiagos, atliekų tvarkymas, ekologija bei tarša. Auditą BREEAM sertifikatams gauti atliko pastatų tvarumo sertifikavimo ir konsultavimo bendrovė „Mepco“.

Žalgirio94 verslo centrą „Inreal“ grupės baigė plėtoti 2020 m. lapkritį. 8 aukštų su antstatu, 3280 kv. m bendro ploto A+ energinės klasės pastatą suprojektavo „2L Architektai“. Generalinis rangovas – „Naresta“. Investicijos į projektą siekė 7,2 mln. eurų. Šiuo metu verslo centre įsikūręs ir „Inreal“ grupės Vilniaus biuras.

 

Apie INREAL grupę

 

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.