2L Architects papildė LNTPA gretas

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė architektų komanda „2L Architecs“. Architektūros profesionalai skaičiuoja jau 10 veiklos metus ir savo portfolio turi tokios projektus kaip BIOK Laboratorija, Medeinos mokykla-darželis, BAR Baltic production pastatas Šiaulių LEZ teritorijoje ir kt.

„Aktyvus LNTPA dalyvavimas viešumoje, daug renginių ir tikrai stipresnis matomumas, veiklumas lyginant su kitomis organizacijomis. Susidarėme įspūdį, kad kartu su organizacija bus pasiekti mūsų stojamieji tikslai – dalyvauti diskusijose ir stiprinti ryšį su savivalda, naudingos žinios ir pan.“, – apie motyvus tapti LNTPA bendruomenės dalimi kalba Paulius Latakas, „2L Architects“ vykdantysis partneris.

Pasak P. Latako, vieni pagrindinių lūkesčių LNTPA veikloje yra išgirsti aktualiausias naujienas, aktyviai dalyvauti asociacijos veikloje, vykti į bendras keliones, stiprinti ryšius ir bendradarbiavimą su kitais LNTPA nariais.


Apie LNTPA

LNTPA vienija 72 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.