Prie LNTPA narių prisijungė įmonė “VA REALS”

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nare tapo „Avia Solutions Group“ įmonė “VA REALS”.

„Investavimas į nekilnojamą turtą ir nuosavybės valdymas yra pelningos „Avia Solutions Group“ verslo sritys. Pasitelkdama sukauptus išteklius bei žinias, įmonių grupė protingai investuoja į patrauklius, ilgalaikius ir tvarius nekilnojamojo turto projektus, turinčius reikšmingą plėtros potencialą. Šiuo metu įmonė valdo daugiau nei 120 000 kv. m. įvairių nekilnojamojo turto objektų Lietuvoje ir Kipre. Grupė didžiuojasi savo įvairiapusišku nekilnojamojo turto portfeliu, kurį sudaro orlaivių angarai, antžeminio aptarnavimo ir kita oro uosto infrastruktūra, viešbučiai, biurai, komerciniai pastatai, arenos ir kt.“ – sako „Avia Solutions Group“, AB statybų valdymo vadovas Justas Baltaduonis.

Apie „Avia Solutions Group

„Avia Solutions Group“ ne tik valdo objektus, bet ir plėtoja nekilnojamojo turto projektus. Šiuo metu visoje Lietuvoje plėtojama daugiau kaip 60 000 kv. m. nekilnojamo turto. Grupė koordinuoja visą plėtros eigą, idėjas popieriuje paversdama apčiuopiama nuosavybe – nuo planų iki statybų, patogumų bei aplinkos. „Avia Solutions Group“ daugiausia dėmesio skiria modernių, unikalių ir tvarių nekilnojamojo turto projektų vystymui.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 68 įmones – vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesus valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.

 

Nuotraukos UAB “VA REALS”